Skandāls! NHL vadība hokejistam piedāvā notēlot savainojumu, lai nespēlētu Zvaigžņu spēlē

0 komentāri

NHL Visu zvaigžņu spēles Klusā okeāna divīzijas komandas kapteiņa godā līdzjutēju iebalsoto uzbrucēju Džonu Skotu viņa pārstāvētais klubs Arizonas Coyotes aizmainījis uz Monreālas Canadiens, turklāt NHL vadība piedāvājusi Skotam atteikties no dalības Visu zvaigžņu spēlē un notēlot savainojumu, vēsta Ziemeļamerikas sporta mediju koncerns ESPN.

ESPN vēsta, ka NHL vadība piedāvājusi Skotam atteikties no dalības Visu zvaigžņu spēlē un notēlot savainojumu. Hokejists varētu piedalīties citos ar Visu zvaigžņu saistītos pasākumos, taču uz ledus viņš nekāptu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Skots NHL vadības piedāvājumam nav piekritis, jo gribot būt Visu zvaigžņu spēles pilnvērtīgs dalībnieks. Savukārt mediju koncerns TSN vēsta, ka Skotu atteikties no dalības NHL Visu zvaigžņu spēlē mudinājusi arī viņa nu jau bijušās komandas Coyotes vadība.

Skots līdzjutēju balsojumā saņēma lielāko balsu skaitu starp Klusā okeāna divīzijas hokejistiem, lai gan viņš ne tuvu nav līgas zvaigzne un viņa loma Coyotes komandā nebija pārāk nozīmīga. Šosezon 11 spēlēs uzbrucējs ir nopelnījis tikai vienu rezultatīvu piespēli, pārsvarā laukumā pildot policista funkcijas.

Coyotes piektdien trīs komandu maiņas darījumā Skotu nosūtīja uz Canadiens, kas ir Atlantijas divīzijas komanda. Līdz ar šo maiņas darījumu tiek apšaubīta Skota dalība NHL Visu zvaigžņu spēlē.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas