Miķeļa Rēdliha faniem nav jautājumu, kurš alus ir vislabākais!

0 komentāri

Latvijas uzbrucēja Miķeļa Rēdliha lielākie fani ir kopā ar Latvijas izlasi arī Prāgā un tur īkšķus, sit plaukstas un pūš taurēs, atbalstot mūsu izlasi. Un būsim godīgi, dzer arī alu!

Pārfrāzējot kādu Latvijā zināma sporta žurnālista, kura uzvārds sākas ar Ma… un beidzas ar … tulis, teicienu par hokeju bez alus, arī fanošana par hokeju bez alus būtu fanošana par… Šeit, lai nevienu neaizvainotu jāliek daudzpunkte. Savukārt, kurš alus vislabāk garšo Miķeļa faniem, šķiet, jautājumiem nevajadzētu būt!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk
0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas