Drunka un Polītis būs tavas acis un ausis hokeja čempionātā Čehijā

1 komentārs

Jau piektdien Latvijas hokeja izlase ar Kanādas hokejistiem aizvadīs pirmo spēli pasaules hokeja čempionātā. Uz Prāgu dodas arī Bez Tabu komanda – žurnāliste Agnese Drunka un operators Rolands Polītis, kuri būs tavas ausis un acis hokeja pavasara laikā!

Rolands Polītis brīdi pirms čempionāta: Lai tā būda rūc!

”Jau trešdien sakravātie čemodāni kopā ar mani dosies uz Prāgu, kur nedaudz vairāk kā divas nedēļas kopā ar Agnesi Drunku veidosim stāstus par hokeju. Latvijas izlase un latviešu hokeja fani būs mūsu ikdiena. Mēs kopīgi mēģināsim mājās palicējiem radīt sajūtu, kādu mēs visi piedzīvosim Prāgā. Par to, kā iet mums, izlasei un faniem, Jūs varēsit uzzināt, sekojot līdzi raidījumam Bez Tabu, TV3 Ziņām, hokeja studijās un, protams, portālā Skaties.lv.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Bet par pārdomām, kas veicināja mani uzrakstīt šo mazo rakstu. Es bez šā hokeja pavasara trakuma vairs nespēju dzīvot. Tā ir lieta, kas piesaista un ievelk. Veiksmes. Neveiksmes. Emocijas. Emocijas ir lieta, kas šeit dominē visaugstāk. Tās ir man, mums, hokejistiem, faniem un apkārtējiem iedzīvotājiem, kas dzīvo šajā valstī un pilsētā, kur notiek hokeja čempionāts. Daudz un dikti ir runāts, komentēts un spriedelēts par latviešu faniem. Bet viena lieta, kas noteikti visu saliek pa plauktiņiem, ir brīdis, kad mūsu hokejisti cīnās līdz galam un pieveic tādus grandus kā ASV, Zviedrija, Šveice un citus. Kad tu stāvi aiz komandas, kas “bullīšu” laikā ir tik vienota kā mūris, fani saspieduši viens otram rokas un bez balss vēl sauc LATVIJA… Saviļņojums ir tik liels, ka stāvi ar kameru rokās un asarām acīs. Šeit vairs nav svarīgi – esi bagāts vai nabags, politiķis vai ierindas cilvēks, “slavens” vai parasts racējs. Uzvara. Emocijas. Vienotība. Visi ir vienoti vienā, konkrētā lietā – hokejs. Ja kādam rodas šaubas par patriotismu, tad šie ir brīži, kad vajag būt šeit, un jautājumu vairs nebūs. Bet tiem, kuri mūždien kritizē, – uzvelciet slidas, paņemiet nūju un Jūs sapratīsiet, ko tas viss nozīmē. Un pat tad, ja Jums liekas, ka ir tiesības kritizēt un pašiem liekas, ka esat labāki par tiem čaļiem laukumā, paliek vēl viens jautājums, ko uzdot sev: kāpēc es sēžu savā dīvānā, tribīnēs vai bārā un NEESMU uz laukuma?

Tad nu kā saka, – LAI TĀ BŪDA RŪC. Sekojiet līdzi hokejam, sekojiet līdzi mums. Lai hokeja trakums pārņem arī Jūs. Par LATVIJU.”

1 komentārs

TOP komentāri

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas