ČEZ Arena uzņems krievu, somu un amerikāņu fanus

0 komentāri

ČEZ arēna Čehijas pilsētā Ostravā uzņems hokeja fanus no visas pasaules. Tajā norisināsies visas B apakšgrupas spēles, kā arī ceturtdaļfināla spēles.

Viens no Ostravas pilsētas būtiskākajiem ir objektiem ir multifunkcionālā ČEZ arēna. Arēna tika pabeigta un oficiāli atklāta tālajā 1986. gadā, turklāt savas pastāvēšanas laikā tā kļuvusi par nozīmīgu sporta un kultūras objektu. Lielākoties arēnā notiek dažāda līmeņa Eiropas un pasaules čempionāti, koncerti ar lielāko mūzikas zvaigžņu piedalīšanos. Šī arēna ir mājvieta hokeja  klubam Vítkovice Steel.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

No 2003. līdz 2004. gadam arēna piedzīvoja rekonstrukcijas un modernizācijas darbus, un kopš 2004. gada tās nosaukums ir ČEZ arena. Līdz 2004. gadam tās nosaukums bija sporta un kultūras pils. Par godu jaunajam arēnas nosaukumam 2004. gada 6. aprīlī tajā uzstājās Hosē Karrerass.

Pašlaik ČEZ ARENA ir viena no sporta būvju kompānijas Vítkovice Arena īpašumā esošajām arēnām. Tās ietilpība ir vairāk kā 12 tūkstoši skatītāju, taču hokeja spēlēs mazliet vairāk kā 10 tūkstoši sēdvietu. Arēna ir viena no lielākajām daudzfunkcionālajām arēnām visā Čehijā.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas