Arta Ābola 9 mēnešus veco meitiņu Eniju negrib ielaist hokeja hallē

1 komentārs

Atbalstīt savu dēlu Rodrigo viņa pirmajā pasaules hokeja čempionātā ieradies arī hokeja treneris Artis Ābols ar sievu Daigu un deviņus mēnešus veco meitu Eniju.

Dodoties uz pirmo spēli, Ābolus pārsteigusi apsargu dīvainā rīcība. Artis Ābols uz spēli bija ieradies ar akreditācijas kartēm sev un sievai, bet arēnas apsargi pieprasījuši uzrādīt akreditāciju arī deviņus mēnešus vecajai meitai un atteikušies mazulīti ielaist hokeja hallē.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Tā, kā Āboliem bijusi arī biļete, viņi norādījuši, ka, lūk, meitai ir biļete, bet apsargi atbildējuši, ka pa šo ieeju drīkst ieiet tikai cilvēki ar akreditācijām, bet deviņus mēnešus vecajai meitai esot jāiet uz ieeju, kur ieiet skatītāji ar biļetēm. Savukārt tur netiek ielaisti skatītāji ar akreditācijām.

Pēc apsargu domām, vecākiem vajadzēja ieiet pa vienu ieeju, bet zīdainim vienam pašam jāiet pa citu ieeju. Par laimi, viens no apsargiem izrādījis saprāta pazīmes, un Āboli visi trijatā nokļuvuši uz spēli.

1 komentārs

TOP komentāri

 • Skeptiskais
  0

  Skeptiskais

  Tāpēc arī šie cilvēki tālāk par apsarga posteni netiek dzīvē :)
  Labi ka vismaz vienam galva strādāja :)

  12.05.2015 09:17

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas