Armandam Simsonam – Rīgas Dinamo balsij un kvēlajam fanam – vārda diena!

0 komentāri

Portāls Skaties.lv sirsnīgi sveic vārda dienā Rīgas Dinamo tehnisko direktoru, komandas balsi un kvēlo līdzjutēju – Armandu Simsonu!

Armands šobrīd strādā par Rīgas Dinamo tehnisko direktoru, turklāt Arēnā Rīgā pirms mačiem piesaka spēlētājus, kā arī iesaista līdzjutējus dažādās aktivitātēs. Tāpat Armands Simsons vēl joprojām vada publikas iemīļoti spēli SuperBingo. Portāls Skaties.lv sirsnīgi sveic hokeja un sporta entuziastu svētkos, vēlot lielisku dienu! Piedāvājam jubilāra vārda skaidrojumu – kurš, jūsuprāt, atbilst Armandam Simsonam?

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Armands: Pirmais tips – Slavas alkstošs vientuļnieks. Bez liekas piepūles atrod kopīgu valodu ar sievietēm. Ir karjerists. Prasmīgs kombinators. Otrais tips – Talantīgs, prot panākt iecerēto, viņam piemīt milzīgas darba spējas. Ir respektabls, pieklājīgs un godīgs. Ja ko dara, iegrimst tajā pilnīgi. Trešais tips – Pagļēvs, sajūsma dažkārt lielāka par spēju iesākto paveikt līdz galam.

FOTO: Armands Simsons

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas