Ar pātagu vai burkānu? Kā hokejistus motivējuši Latvijas izlases treneri

0 komentāri

2. Haralds Vasiļjevs, 1999-2001, ne īsti burkāns, ne pātaga

2/7

Leonīds Beresņevs, 1996-1999, 2004-2006, vairāk pātaga

Foto: LETA

Foto: LETA

Viens no diviem Latvijas izlases treneriem, kuriem tuvāka bija pātaga. Lielākajām komandas autoritātēm, piemēram, Oļegam Znarokam, izrādīja pārāk lielu respektu, bet krietni sliktākās attiecībās bija ar vairākiem jaunajiem spēlētājiem. Kā treneris bija pārliecināts par savas taktikas pareizību, un mācēja panākt, ka komanda viņa spēles zīmējumu īsteno uz laukuma. Pātagas lietošana izpaudās kā spēlētāja nosēdināšana uz soliņa un bāršana komandas sapulcēs pietiekami aizvainojošā formā.

2. Haralds Vasiļjevs, 1999-2001, ne īsti burkāns, ne pātaga

2/7
0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas