HK Mogo pirmajā pusfināla spēlē ar 0:1 piekāpjas Zemgale/LLU

Latvijas čempionāta pirmajā pusfināla spēlē regulārās sezonas uzvarētāji HK Mogo ar 0:1 piekāpās Jelgavas Zemgale/LLU hokejistiem. Uzvaras vārtus trešā perioda 6.minūtē guva Māris Miezis.

Pirmajās divās trešdaļās nevienam no pretiniekiem neizdevās gūt vārtus – droši un pārliecinoši darbojās abi vārtsargi Henrijs Ančs un Toms Kondrāts.

Spēles liktenis izšķīrās trešā perioda 6.minūtē, kad jelgavnieku uzbrucējs Raivis Kurņigins piespēlēja vārtu priekšā, kur nepiesegtais Māris Miezis guva uzvaras vārtus.

HK Mogo kā regulārās sezonas uzvarētāji uzreiz iekļuva pusfinālā, bet HK Zemgale/LLU ceturtdaļfināla sērijā ar 3-2 pārspēja Latvijas čempionus HS Rīga/Prizma.

Otrajā pusfināla spēlē HK Mogo ar HK Zemgale/LLU tiksies sestdien, 21.martā 17:30 Inbox.lv ledus hallē.