HK Mogo piekāpjas arī otrajā Kontinentālā kausa spēlē un zaudē cerības uz nākamo kārtu

Sestdien, 21.novembrī, Latvijas čempioni HK Mogo hokejisti IIHF Kontinentālā kausa izcīņas trešās kārtas D grupas otrajā spēlē Itālijas pilsētiņā Asjago ar 2:5 piekāpās Dānijas Herning Blue Fox hokejistiem. Vārtus Mogo labā guva Miks Lipsbergs un Edgars Lipsbergs.

Spēles sākumā HK Mogo vārtos atkal stājās Henrijs Ančs, bet Blue Fox savu vārtu drošību uzticēja Lubomiram Pisaram. Mača sestajā minūtē Blue Fox vadībā izvirzīja Kristofers Lauridsens, bet otrās trešdaļas vidū Miks Lipsbergs izlīdzināja rezultātu. Latvijas čempioniem neveiksmīgas izvērtās perioda pēdējā divas minūtes, kad dāņu kluba hokejisti Tomass Sinisalo un Džordans Džordžs palielināja rezultātu līdz 3:1.

Trešā perioda septītajā minūtē Lauridsens guva ceturtos vārtus. Mača izskaņā, nomainot Anču ar sesto laukuma spēlētāju, Edgars Lipsbergs vienus vārtus atguva, bet spēles pēdējā minūtē, kad Mogo atkal spēlēja bez vārtsarga, Sinisalo guva piektos vārtus, ļaujot Blue Fox izcīnīt uzvaru ar 5:2.

Piektdien turnīra pirmajā dienā HK Mogo ar 2:11 zaudēja Pavlodaras Yertis, bet Blue Fox ar 2:1 pārspēja Asiago Hockey. Svētdien, 22.novembrī 21:30 Mogo pēdējā spēlē tiksies ar mājniekiem Asiago Hockey.

E grupā Ruānā, Francijā spēlē Baltkrievijas Shakhtyor Soligorsk, Francijas Rouen Dragons, Ukrainas HK Kremenchuk un Polijas GKS Tychy. E un D grupas divas labākās komandas 2016.gada 8.-10.janvārī tiksies Kontinentālā kausa Superfinālā.