HK Mogo Kontinentālā kausa trešajā spēlē piekāpjas mājniekiem Asiago Hockey

Latvijas čempioni HK Mogo hokejisti IIHF Kontinentālā kausa izcīņas trešās kārtas D grupas trešajā spēlē Itālijas pilsētiņā Asjago ar 0:4 piekāpās mājiniekiem Asiago Hockey hokejistiem.

D grupas trešajā spēlē Mogo vārtos stājās Renārs Kazanovs. 28 minūtes Latvijas čempioniem izdevās vārtus atstāt neskartus. Tomēr otrā perioda vidū Kazanovu izdevās pārspēt Mateo Tesari, bet pēc sešām minūtēm Antonijs Lučiani mājinieku labā guva otros vārtus. Trešajā periodā Hosē Manjabosko Agire un Leins Ulmers Mogo vārtos iemeta vēl divas ripas, un Asiago Hockey izcīnīja uzvaru ar 4:0.

Oļegs Sorokins, HK Mogo galvenais treneris:

”Turnīrs bija ļoti labi organizēts, labi apstākļi komandām, un spēles arī bija interesantas. Kas attiecas uz Mogo komandu, ņemot vērā to situāciju, kas mums bija ar savainojumiem, slimībām, biju priecīgs, ka ar katru spēli uzlabojām savu sniegumu. Pirmajā mačā varbūt uzreiz nebijām gatavi tik augsta līmeņa hokejam. Bet spēles ar dāņiem un itāļiem pierādīja, ka arī mēs varam spēlēt labi. Abos mačos rezultāts varēja būt arī citādāks. Pret Asiago Hockey vēl pašās beigās ņēmām nost vārtsargu, centāmies gūt vārtus. Jā, ielaidām, bet parādījām, ka cīnāmies par uzvaru, ka arī mēs protam spēlēt hokeju. Tagad jānolaižas uz zemes. Pāris dienas varam atpūsties, tad treniņi un spēles Latvijas čempionātā. Šādi turnīri tikai vēl vairāk saliedē komandu, mēs spēlējām arvien labāk un labāk. To tagad centīsimies parādīt arī Latvijā.”

Svētdienas pirmajā spēlē Dānijas Herning Blue Fox ar 3:0, uzvarēja Kazahstānas Pavlodaras Yertis, nodrošinot pirmo vietu D grupā un atstājot Yertis trešajā vietā. Otro vietu grupā un otru ceļazīmi uz Kontinentālā kausa Superfinālu nodrošināja Asiago Hockey, bet Mogo palika 4.vietā.