HK Mogo Kontinentālā kausa spēlē ar 2:11 zaudē Kazahstānas čempioniem Pavlodaras Yertis

Latvijas čempioni HK Mogo hokejisti piektdien IIHF Kontinentālā kausa izcīņas trešās kārtas D grupas pirmajā spēlē Itālijas pilsētiņā Asjago ar 2:11 zaudēja Kazahstānas čempioniem Pavlodaras Yertis. Vārtus Mogo labā guva Sergejs Durdins un Livars Lāns.

Pirmos divus vārtus spēlē guva Pavlodaras Yertis hokejisti – Henriju Anču pārspēja Artjoms Burdeljovs un Deniss Makarovs. 19.minūtē Sergejs Durdins iemeta ripu arī Yertis vārtos, tomēr Jaroslavs Jevdokimovs pēdējā minūtē paguva atkal palielināt rezultāta starpību.

Otrās trešdaļas otrajā minūtē Romans Tesļuks un Jevgeņijs Bondarenko vēl divas reizes pārspēja Anču, un Mogo galvenais treneris Oļegs Sorokins viņa vietā vārtos sūtīja Renāru Kazanovu. Taču vārtsargu maiņa šoreiz nepalīdzēja – Mihails Rahmanovs divas reizes, Aleksandrs Zubkovs, Artjoms Burdeljovs, Denis Klemešovs un Rustems Aidašs pa reizei pārspēja arī Kazanovu, uz ko Mogo atbildēja ar vieniem Livara Lāna gūtajiem vārtiem un Yertis izcīnīja uzvaru ar 11:2.

D grupas otrajā spēlē mājnieki Asiago Hockey šovakar tiekas ar Dānijas Herning Blue Fox hokejistiem. Turnīra turpinājumā HK Mogo, sestdien, 21.novembrī 18:00 tiksies ar Dānijas Herning Blue Fox  un svētdien, 22.novembrī 21:30 ar mājniekiem Asiago Hockey.

E grupā Ruānā, Francijā spēlēs Baltkrievijas Shakhtyor Soligorsk, Francijas Rouen Dragons, Ukrainas HK Kremenchuk un Polijas GKS Tychy. E un D grupas divas labākās komandas 2016.gada 8.-10.janvārī tiksies Kontinentālā kausa Superfinālā.