HK Mogo ar 7:3 uzvar Zemgale/LLU un izlīdzina rezultātu pusfināla sērijā

Latvijas hokeja čempionāta pusfināla sērijas otrajā spēlē HK Mogo ar 7:3 uzvarēja Jelgavas Zemgale/LLU hokejistus un izlīdzinot rezultātu sērijā 1-1.

Atšķirībā no piektdienas spēles, Mogo maču iesāka ievērojami aktīvāk, un pēc Elvisa Želubovska, Aleksandra Baburina un Jāņa Zakas metieniem jau pirmajā trešdaļā izvirzījās vadībā ar 3:0.

Otrās trešdaļas sākumā Mogo vārtsargu Renāru Kazanovu izdevās pārspēt arī Viktoram Jasjonim, samazinot rezultāta starpību. Jānis Brakšs Mogo labā guva ceturtos vārtus, bet perioda vidū Kazanovu vēl divas reizes pārspēja Raivis Kurņigins un Artūrs Batraks.

Pēdējā trešdaļā Mogo vairs nelika šaubīties par šīs spēles uzvarētāju – trīs vārtus guva Elviss Želubovskis, Vladimirs Mamonovs un Rūdolfs Prūsis, un rīdzinieki izcīnīja uzvaru ar 7:3, izlīdzinot rezultātu sērijā.

HK Mogo kā regulārās sezonas uzvarētāji uzreiz iekļuva pusfinālā, bet HK Zemgale/LLU ceturtdaļfināla sērijā ar 3-2 pārspēja Latvijas čempionus HS Rīga/Prizma.

Latvijas čempionāta pusfināla sērijas trešā spēlē starp HK Mogo un HK Zemgale/LLU notiks otrdien, 24.martā 19:30 Jelgavas ledus hallē.