HK Liepāja LČ pirmajā pusfināla mačā ar 7:5 pārspēj HK Prizma

HK Liepāja Latvijas hokeja čempionāta pusfināla pirmajā spēlē rezultatīvā mačā savā laukumā ar 7:5 (2:1, 1:2, 4:2) pārspēja HK Prizma.

Liepājnieku rindās ar vārtu guvumiem izcēlās septiņi komandas spēlētāji, bet aizsargs Egils Kalns statistikas ailītē blakus vienam precīzam metienam ierakstīja arī divas rezultatīvas piespēles. Tikmēr Prizmas komandā ar diviem vārtiem atzīmējās Vitālijs Hvorostiņins un Jurijs Kļujevskis, kuram arī rezultatīva piespēle.

Pēc nospēlētas pusotras minūtes spēles rezultātu atklāja Hvorostiņins, bet pēc tam mājinieki iemeta trīs bezatbildes vārtus. Tiesa, Kļujevskis ar diviem precīziem metieniem izlīdzināja mača rezultātu. Trešā perioda vidū trīsarpus minūšu laikā Liepāja panāca 6:3, taču viesiem bija vajadzīgas vien nepilnas divas minūtes, lai deficītu samazinātu līdz vieniem vārtiem (5:6). Pusotru minūti līdz finālsvilpei rīdzinieki vārtsargu nomainīja pret sesto laukuma spēlētāju, un Kalns ripu raidīja jau tukšos vārtus, pieliekot punktu liepājnieku uzvarai.

Liepājniekiem šajā spēlē nevarēja palīdzēt komandas kapteinis Dmitrijs Korņilovs, kurš regulārā čempionāta priekšpēdējā spēlē par dūrienu ar nūju pretiniekam saņēma lielo sodu un pēc tam viņam tika piespriesta piecu spēļu diskvalifikācija.