HK Kurbads uzvar HK Mogo pirmajā Latvijas čempionāta finālsērijas mačā

Latvijas hokeja čempionāta finālsēriju svētdien ar uzvaru iesāka Ogres komanda Kurbads, kas ar 5:2 izbraukumā pārspēja regulārā čempionāta uzvarētāju Mogo.

Kaut mača ievadā pārsvars piederēja Kurbadam, spēles rezultātu trešajā minūtē atklāja Mogo spēlētājs Rūdolfs Prūsis, kurš iesita vārtos lēni pa vārtsarga laukumu slīdošu ripu. Pēc nepilnām divām minūtēm tāla un precīza Alekseja Širokova piespēle ļāva Edgaram Brancim izslidot vienam pret Henriju Anču un Kurbads uzbrucējs izlīdzināja rezultātu. Vēl pēc nepilnām divām minūtēm Jānis Straupe realizēja vairākumu un vadībā izvirzīja jau ogrēniešus.

Otrajā trešdaļā Kurbads vēl divas reizes izmantoja skaitlisko vairākumu. Pirmajā gadījumā pie Anča atsistās ripas pirmais bija Gatis Gricinskis, trāpot tukšajā vārtu stūrī. Jau nākamajā vairākumā Edgars Brancis guva ceturtos viesu vārtus un Anča vietā Mogo vārtos stājās Renārs Kazanovs.

Pēdējā trešdaļā Agris Saviels, Miks Lipsbergs un Vladimirs Mamonovs lieliski izspēlēja lielo vairākumu, un Mamonovs samazināja rezultāta starpību. Taču pēdējais vārds šajā spēlē piederēja Kurbada hokejistiem – divarpus minūtes pirms spēles beigām Toms Zeltiņš pārspēja arī Renāru Kazanovu un Ogres hokejisti izcīnīja uzvaru ar 5:2.

Sērijas nākamā spēle notiks pirmdien, 30.martā, 19:15 Inbox.lv hallē Piņķos.