HK Kurbads pirmajā ceturtdaļfināla spēlē pārliecinoši apspēlē Ogre/Sāga 97

1 komentārs

Latvijas hokeja čempionāta izslēgšanas spēļu ceturtdaļfinālā regulārā čempionāta trešās vietas ieguvēji HK Kurbads trešdien savās mājās ar rezultātu 5:1 pārliecinoši apspēlēja Ogre/Sāga97 vienību, drošu pārsvaru iegūstot tikai noslēdzošajā trešdaļā.

HK Kurbads rindās ar trim rezultativitātes punktiem izcēlās Aleksejs Širokovs, bet ar diviem vārtiem atzīmējās Edgars Adamovičs. Kurbads spēli iesāka agresīvi un jau no pirmajām minūtēm pārņēma spēles iniciatīvu, veidojot savus uzbrukumus ap Maksima Rešetņikova sargātajiem vārtiem.

Ogre/Sāga97 atbildēja ar retiem, tomēr ļoti bīstamiem pretuzbrukumiem. Jauno ogrēniešu vārti tika atslēgti piecpadsmitajā minūtē, kad precīza spiediena rezultātā Renārs Undelis tika izvirzīts bīstama metiena pozīcijā un raidīja ripu vārtos. Pēc divām minūtēm HK Kurbads fani varēja uzgavilēt atkal – Aleksejs Širokovs vārtu priekšā atrod nepieskatītu Edgaru Adamoviču, kurš raida ripu vārtu tuvajā stūrī. Periods noslēdzas 2:0.

Otrajā trešdaļā notikumi risinās līdzīgā manierē – Kurbads uzbrūk, bet pārspēt vārtsargu nespēj. Spēles ritmu izjauc daudzie noraidījumi abām komandām. Neilgi pirms perioda beigu sirēnas Kurbads tiek atstāts divu vīru mazākumā, kas tiek izmantots. Pēc uzmetiena uz vārtu pusi pirmais pie atlēkušās ripas pieskrien Juliāns Misjus un nepilnas divas sekundes līdz trešdaļas beigām samazina rezultāta starpību līdz minimumam.

Kurbads pēdējo periodu iesāk agresīvi un parāda, ka vēlas uzspiest pretiniekiem savu spēles manieri. Tas izdodas. Vispirms vairākumā Edgars Adamovičs ar šāvienu no zilās līnijas noformē sev ”dubli”, bet perioda vidū ar nelielu intervālu vārtus gūst Renārs Valters un Toms Hartmanis. Skanot beigu sirēnai, rezultāts uz tablo rāda 5:1.