Gudļevskim uzvara, Ķēniņam rezultatīva piespēle AHL mačos

Pie uzvaras AHL regulārā čempionāta mačā sestdien tika latviešu vārtsargs Kristers Gudļevskis, kamēr Latvijas uzbrucējs Ronalds Ķēniņš citā šī turnīra spēlē atzīmējās ar rezultatīvu piespēli.

Gudļevska pārstāvētā Sirakjūsas Crunch sestdien savā laukumā ar 3:2 (1:1, 2:0, 0:1) pārspēja Sentdžonsas IceCaps vienību. Latviešu vārtsargs šajā mačā atvairīja 21 no 23 sāncenšu metieniem, veiksmīgi atgriežoties Crunch vārtos. Pirms tam Gudļevskis martā bija piedalījies tikai vienā spēlē, kurā tika nomainīts trešajā periodā.

Šosezon latviešu vārtsargs AHL aizvadījis 31 spēli, vidēji mačā ielaižot 3,02 ripas un atvairot 90,1% pretinieku metienu. Vienu spēli sezonas sākumā Gudļevskis aizvadīja arī NHL kluba Tampabejas Lightning sastāvā.

Tikmēr Ķēniņa pārstāvētā Jūtikas Comets sestdien savu skatītāju priekšā ar 1:5 (0:2, 1:1, 0:2) piekāpās Olbani Devils hokejistiem. Ķēniņš ar rezultatīvu piespēli izcēlās Comets vienīgo vārtu guvumā, kad mača 34.minūtē Alekss Fresēns panāca 1:2.

Latvietis šajā spēlē veica divus metienus pa pretinieku vārtiem, dueli noslēdzot ar negatīvu lietderības koeficientu -1. Sezonas pirmo pusi ne pārāk labi aizvadījušais Ķēniņš, kuram vairākos mačos laukumā neļāva doties arī savainojumi, šosezon AHL čempionātā Comets sastāvā 29 spēlēs guvis trīs vārtus un veicis 14 rezultatīvas piespēles, nopelnot neitrālu lietderības koeficientu. Vēl sešas spēles Ķēniņš ir aizvadījis NHL kluba Vankūveras Canucks rindās, taču pie rezultativitātes punktiem viņš tur netika.