Girgensons un Sabres sakauj pērnā gada Stenlija kausa finālisti

Latviešu uzbrucēja Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo Sabres komanda NHL regulārā čempionāta mačā ar 4:1 izbraukumā pieveica pērnās sezonas Stenlija kausa finālisti Tampabejas Lightning vienību.

Spēles rezultātu sestajā minūtē atklāja šī gada jauno spēlētāju izvēles drafta otrais numurs Džeks Aikels, bet otrās trešdaļas pirmajā minūtē Lightning hokejistiem izlīdzinājumu panāca Stīvens Stemkoss. Turpinājumā gan mačā izcēlās tikai Sabres hokejisti – jau pēc nepilnas minūtes viesiem vadību atguva Koudijs Fransons, bet trešajā trešdaļā pa reizei precīzi bija arī Markuss Folinjo un Rasmuss Ristolainens.

Zemgus Girgensons laukumā pavadīja 16 minūtes un 33 sekundes, kuru laikā veica vienu metienu pa vārtiem un divus spēka paņēmienus. Latvietis uzvarēja sešos no 15 iemetieniem, dueli noslēdzot ar neitrālu lietderības koeficientu. Latvijas uzbrucējs šosezon 15 spēlēs guvis vienus vārtus un veicis vienu rezultatīvu piespēli, kā arī izpelnījies neitrālu lietderības koeficientu. Pēdējos septiņos mačos Sabres izcīnījusi piecas uzvaras.