Girgensons un Sabres sakauj pērnā gada Stenlija kausa finālisti

Latviešu uzbrucēja Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo Sabres komanda NHL regulārā čempionāta mačā ar 4:1 izbraukumā pieveica pērnās sezonas Stenlija kausa finālisti Tampabejas Lightning vienību.

Spēles rezultātu sestajā minūtē atklāja šī gada jauno spēlētāju izvēles drafta otrais numurs Džeks Aikels, bet otrās trešdaļas pirmajā minūtē Lightning hokejistiem izlīdzinājumu panāca Stīvens Stemkoss. Turpinājumā gan mačā izcēlās tikai Sabres hokejisti – jau pēc nepilnas minūtes viesiem vadību atguva Koudijs Fransons, bet trešajā trešdaļā pa reizei precīzi bija arī Markuss Folinjo un Rasmuss Ristolainens.

Zemgus Girgensons laukumā pavadīja 16 minūtes un 33 sekundes, kuru laikā veica vienu metienu pa vārtiem un divus spēka paņēmienus. Latvietis uzvarēja sešos no 15 iemetieniem, dueli noslēdzot ar neitrālu lietderības koeficientu. Latvijas uzbrucējs šosezon 15 spēlēs guvis vienus vārtus un veicis vienu rezultatīvu piespēli, kā arī izpelnījies neitrālu lietderības koeficientu. Pēdējos septiņos mačos Sabres izcīnījusi piecas uzvaras.

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?
Septiņas grima uzklāšanas kļūdas. Nepieļauj tās!

Septiņas grima uzklāšanas kļūdas. Nepieļauj tās! 2

Grims ir mūsu maģiskais ierocis, lai izskatītos lieliski un izceltu skaisto vai nomaskētu problēmzonas. Tomēr reizēm mēs pārcenšamies vai, tieši otrādi, – izlaižam – svarīgus grima uzklāšanas soļus. Skaistuma eksperti apkopojuši izplatītākās kļūdas, no kurām tu pavisam noteikti vari izvairīties!

Janvāra saulainākais tests – erudīcijas spēle par Spāniju!

Janvāra saulainākais tests - erudīcijas spēle par Spāniju!

Vai tu zini, kurš leģendārs spāņu mākslinieks ir radījis ledenes ”Chupa Chups” logotipu un kurā Spānijas reģionā tiek ražoti smalki cigāri? Portāls Skaties.lv ar saviem draugiem no spāņu kultūras centra ”Seneca” ir sarūpējuši šā mēneša karstāko piedāvājumu – erudīcijas spēli par Spāniju! Atbildi uz divpadsmit sarežģītiem un ne tik sarežģītiem jautājumiem un atklāj daudz jauna par Spānijas kultūru, vēsturi un valodu!