Girgensons un Sabres papildlaikā izrauj uzvaru pār Kings

Latviešu uzbrucēja Zemgus Girgensona pārstāvētā NHL komanda Bufalo Sabres sestdien regulārā čempionāta mačā savā laukumā ar 2:1 papildlaikā uzveica Losandželosas Kings, tādējādi pārtraucot trīs zaudējumu sēriju.

Zemgus Girgensons šajā mačā laukumā pavadīja 15 minūtes un 54 sekundes, kuru laikā izdarīja trīs metienus pa Kings vārtiem, bloķēja vienu metienu, izdarīja vienu spēka paņēmienu un nopelnīja negatīvu lietderības koeficentu -1.

Mača rezultātu spēles piektajā minūtē atklāja Kings slovāku uzbrucējs Marians Gaboriks, bet divarpus minūtes vēlāk vairākumā pēc veiksmīgas epizodes vārtu priekšā izlīdzinājumu panāca Džeimijs Makdžins. Otrajā un trešajā spēles periodā komandas vārtus neguva, līdz ar to uzvarētāja noskaidrošanai bija jāaizvada piecu minūšu papildlaiks.

Kad pagarinājumā bija aizvadītas nedaudz vairāk kā trīs minūtes, Sabres uzbrucējs Raiens O’Reilijs ieslidoja Kings aizsardzības zonā, apmānīja pretinieku, bet aizķērās aiz viņa nūjas. Tomēr klupienā O’Reilijs pamanījās izdarīt metienu pa Kings vārtiem un pārspēja Jūnasu Enrūtu, kurš vēl pērnās sezonas sākumā bija Sabres vārtsargs. Zīmīgi, ka šajā mačā bija tikai divi noraidījumi, un abus nopelnīja Kings hokejisti.