Girgensons savainojuma dēļ izlaiž trešo maču pēc kārtas; Sabres zaudē Avalanche komandai

Latviešu hokejists Zemgus Girgensons trešdien savainojuma dēļ izlaida trešo spēli pēc kārtas Nacionālās hokeja līgas  čempionātā, savukārt viņa komanda Bufalo Sabres izbraukumā ar 1:2 (0:0, 0:1, 2:0) zaudēja Kolorādo Avalanche vienībai.

Sabres labā vienīgos vārtus guva Evanders Keins, kurš izcēlās otrā perioda beigās skaitliskajā vairākumā. Savukārt Avalanche abus vārtus guva trešajā trešdaļā, turklāt uzvaras metiens tika realizēts 32 sekundes pirms mača pamatlaika beigām. Uzvaras vārtu autors bija Fransuā Bošemins, kurš šajā mačā nopelnīja arī rezultatīvu piespēli un tika atzīts par mača pirmo zvaigzni.

Bufalo komandai pārtrūka divu uzvaru sērija, savukārt Kolorādo klubs guva otro panākumu pēc kārtas. Komandām šī bija pirmā savstarpējā tikšanās šosezon, taču, skaitot iepriekšējo sezonu rezultātu, Avalanche pārspēja Sabres desmito reizi pēc kārtas. Sabres nav uzvarējusi Avalanche kopš 2005. gada decembra.