Girgensons pēc savainojuma izārstēšanas atgriežas ar diviem gūtiem vārtiem

Latviešu uzbrucējs Zemgus Girgensons, laukumā atgriežoties pēc vairāku spēļu izlaišanas savainojuma dēļ, pirmdien Nacionālās Hokeja līgas regulārā čempionāta mačā guva divus vārtus, kas gan neglāba viņa pārstāvēto Bufalo Sabres komandu no zaudējuma.

Sabres izbraukumā ar 3:6 (1:1, 0:1, 2:4) piekāpās Ņujorkas Rangers vienībai.

Pirmajā trešdaļā abām vienībām apmainoties vārtu guvumiem, otrajā spēles periodā Rangers zviedru uzbrucējs Viktors Stolbergs vadībā izvirzīja mājiniekus no Ņujorkas, kuriem 42. minūtē izdevās panākt jau 3:1. Tiesa, pēc tam atbildes triecienu deva tieši Girgensons, kurš 45. un 46. minūtē guva divus vārtus, panākot izlīdzinājumu. Tomēr pamatlaika turpinājumā Rangers guva trīs bezatbildes vārtus, nodrošinot uzvaru.

Foto

Girgensons ar diviem gūtiem vārtiem tika nosaukts par šā mača otro zvaigzni, kamēr pirmās godu izpelnījās arī divus vārtus guvušais Deriks Brasārs, kuram turklāt arī trīs rezultatīvas piespēles.

Latviešu hokejists šajā mačā laukumā pavadīja 14 minūtes un 34 sekundes, veikdams vienu metienu pa pretinieku vārtiem un izpildīdams vienu spēka paņēmienu. Tāpat Girgensons uzvarēja vienīgajā iemetienā, kurā piedalījās, un cīņu noslēdza ar pozitīvu lietderības koeficientu +1.

Girgensons šosezon 41 spēlē guvis piecus vārtus un veicis piecas rezultatīvas piespēles, kā arī izpelnījies negatīvu lietderības koeficientu -3.

Latvijas uzbrucējs 15.janvāra mačā pret Bostonas Bruins iedzīvojās ķermeņa augšdaļas savainojumā un kopš tā laika nebija spēlējis.

Sabres šosezon 49 aizvadītos mačos izcīnījusi 42 punktus. Bufalo klubs ir pēdējā – astotajā vietā Atlantijas divīzijā, bet Austrumu konferencē ir priekšā tikai Kolumbusas Blue Jackets, kam ir par četriem punktiem mazāk.