Girgensons palīdz Sabres pieveikt Wild un izcīnīt otro uzvaru pēc kārtas

Skaties Latvijas izlases spēļu tiešraides!

Latviešu uzbrucēja Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo Sabres komanda guva trīs vārtus pirmajā trešdaļā NHL regulārā čempionāta mačā un ar 3:2 viesos pārspēja Minesotas Wild.

Zemgus Girgensons šajā mačā laukumā bija 14 minūtes un 49 sekundes, izceļoties ar vienu metienu un vienu bloķētu raidījumu. Tāpat latvietis uzvarēja divos no trim iemetieniem un maču noslēdza ar negatīvu lietderības koeficientu -1. Šosezon aizvadītajās 39 spēlēs Girgensons izcēlies ar trim gūtiem vārtiem un piecām rezultatīvām piespēlēm.

Uzvarētājiem pa reizei izcēlās Džeimijs Makdžins, soms Rasmuss Ristolainens un komandas kapteinis Braiens Džionta. Kaut 52 sekundes pirms pamatlaika beigām austrietis Tomass Vaneks samazināja deficītu līdz minimumam, Sabres guva panākumu.

Ipriekšējā mačā Sabres pārtrauca sešu zaudējumu sēriju, kad svētdien ar 4:2 viesos pārspēja Vinipegas Jets. Ja sezonas pirmajā 41 spēlē Sabres komanda pirmajās trešdaļās guva tikai 15 vārtus, iepriekšējos divos mačos šajā laikā tā kopā izcēlusies piecas reizes.

Ar 38 punktiem 43 spēlēs Sabres joprojām ieņem noslēdzošo astoto vietu Atlantijas divīzijā, bet Austrumu konferencē tā atrodas 15.pozīcijā 16 komandu konkurencē. Savukārt Wild ir piektā spēcīgākā Rietumu konferencē.