Girgensons palīdz Bufalo Sabres izcīnīt otro uzvaru

Zemgus Girgensons palīdzēja Bufalo Sabres izlīdzināt rezultātu mačā ar Toronto Maple Leafs, un vēlāk pēcspēles metienos Sabres ar 2:1 pārspēja savus pretiniekus, izcīnot otro uzvaru šosezon.

Spēles otrajā minūtē Toronto Maple Leafs izvirzījās vadībā. Pjērs Aleksandrs Parento pielaboja Romana Polaka metienu, un ripa, atsitusies pret ledu, ielidoja Čada Džonsona sargātajos vārtos.

Mača 56. minūtē pēc Girgensona cīņas ar Nazemu Kadri ripa nonāca pie Evandera Keina, kurš ar spēcīgu un precīzu metienu pārspēja Maple Leafs vārtsargu Džonatanu Bernjē.

Otro uzvaru šajā Nacionālās Hokeja līgas sezonā Sabres nodrošināja precīzais Meta Mulsona bullītis un drošā Džonsona spēle – Bufalo vārtsargs atvairīja četrus no pieciem Toronto hokejistu metieniem.

Zemgus Girgensons spēlēja 17 minūtes, pa vārtiem meta vienu reizi, izpildīja arī vienu spēka paņēmienu un spēli beidza ar lietderības koeficientu +1.