Girgensons iemet uzvaras vārtus, Bufalo papildlaikā svin uzvaru pār Fildelfiju

Zemgus Girgensons otrdien Nacionālās Hokeja līgas spēlē papildlaikā iemeta uzvaras vārtus un viņa Bufalo Sabres izbraukumā ar 4:3 pārspēja Filadelfijas Flyers hokejistus. Tie bija Zemgus pirmie vārti šajā sezonā!

Pirmajā periodā pēc Tailera Enisa un Džeimija Makgina metieniem Bufalo Sabres izvirzījās vadībā ar 2:0. Vēl minūti pirms trešā perioda beigām Sabres bija priekšā ar 3:2, taču Flyers hokejisti nomainīja vārtsargu ar sesto laukuma spēlētāju un Breidens Šens pārspēja Bufalo vārtsargu Čadu Džonsonu, panākot neizšķirtu.

Foto

Papildlaika trešajā minūtē pēc neticamas Čada Džonsona spēles Bufalo vārtos, Girgensons laukuma vidū saņēma piespēli laukuma vidū, un izgājis viens pret vienu pret Filadelfija vārtsargu, meta ripu starp Stīva Meisona kājsargiem!