Girgensonam vārti un piespēle, Sabres “bullīšos” piekāpjas Red Wings

Skaties Latvijas izlases spēļu tiešraides!

Zemgus Girgensona Bufalo Sabres otrdien Nacionālās Hokeja līgas spēlē pēcspēles metienos ar 4:5 piekāpās Detroitas Red Wings hokejistiem. Girgensons guva Sabres otros vārtus un rezultatīvi piespēlēja komandas ceturto vārtu guvumā.

Spēles otrās trešdaļas beigās tūlīt pēc iemetiena ripa nonāca pie Bufalo Sabres aizsarga Rasmusa Ristolainena, un Zemgum izdevās pielabot viņa metienu – Detroitas vārtsargam Petram Mrazekam neizdevās noreaģēt un Zemgus guva savus otros vārtus šosezon.

Trešā perioda sākumā Girgensons no labā iemetiena apļa piespēlēja Zakam Bogosjanam uz laukuma pretējo malu, un Bufalo aizsargs ar plaukstas metienu Detroitas vārtos iemeta ceturto ripu, izvirzot Sabres hokejistus vadībā. Diemžēl trešdaļas vidū Red Wings uzbrucējs Džastins Abdelkaders izlīdzināja rezultātu, bet “bullīšos” Detroita izcīnīja uzvar ar 5:4.