Girgensonam vārti un piespēle zaudējumā pret NHL līdervienību

NHL regulārā čempionāta mačā ar diviem rezultativitātes punktiem izcēlies latviešu hokejists Zemgus Girgensons, bet viņa pārstāvētā Bufalo Sabres izbraukumā ar 2:5 piekāpās NHL līdervienībai Vašingtonas Capitals.

Zemgus Girgensons mačā pret Capitals laukumā pavadīja 16:36 minūtes, atzīmējās ar gūtiem vārtiem un rezultatīvu piespēli, tādējādi gūstot savu septīto punktu sezonā (3+4). Vēl latviešu uzbrucēja rēķinā trīs metieni pa vārtiem, viens spēka paņēmiens un neitrāls lietderības koeficients.

Spēli Sabres iesāka veiksmīgi – sestajā minūtē pēc Girgensona un šī gada drafta otrā numura Džeka Aikela saspēles rezultātu atklāja komandas kapteinis Braiens Džionta, bet otrās trešdaļas beigās Girgensons bija pirmais vārtu priekšā pie atlēkušās ripas, panākot 2:1. Tomēr trešajā trešdaļā divus vārtus iemeta Aleksandrs Ovečkins, bet kopā Capitals guva četrus vārtus, kas ļāva galvaspilsētas vienībai gūt devīto uzvaru pēc kārtas.