Girgensonam sezonas lielākais spēles laiks Sabres panākumā pret Flyers

Pagājušajā naktī latviešu uzbrucēja Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo Sabres vienība jau otro reizi sezonā pieveica Filadelfijas Flyers (3:1). Latvietis šonakt uz ledus pavadīja vairāk nekā 20 minūtes, kas ir šīs sezonas rekords.

Pamatus uzvarai Sabres komanda ielika pirmā perioda beigās un otrā sākumā. 36 sekundes pirms pirmo 20 minūšu beigām pēc O`Railija un Larsona piespēlēm precīzi meta Sabres drafta ieguvums Džeks Eihels. Četras minūtes pēc otrā perioda atsākšanās 2:0 panāca O`Ralijs, bet mača 43. minūtē Delorjē panāca jau 3:0! Flyers gan vienus vārtus atguva, bet tas spēles iznākumu nemainīja. Lielisku maču Sabres komandā aizvadīja O`Railijs, kuram trīs rezultativitātes punkti (1+2).

Zemgus Girgensons mačā pret Flyers laukumā pavadīja 20 minūtes un 27 sekundes. Šajā sezonā latviešu hokejistam šis ir lielākais spēles laiks. Spēlē pret Filadelfijas vienību Girgensons izdarīja divus metienus pa vārtiem, izdarīja vienu spēka paņēmienu trīsreiz pamanījās bloķēt pretinieku metienus un komandai nopelnīja divus vairākumus, turklāt vienu no tiem komanda realizēja. Mačā mūsu spēlētājam neitrāls lietderības koeficients.