Girgensonam sāpīga epizode, Sabres dramatiski izrauj uzvaru pār Canucks

Latviešu uzbrucēja Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo Sabres komanda tikai pašā NHL regulārā čempionāta mača izskaņā ar 3:2 izrāva uzvaru pār Vankūveras Canucks. Latviešu uzbrucējam otrajā periodā ripa sāpīgi trāpīja pa kāju, kas ierobežoja hokejista spēles laiku.

Otrās trešdaļas ievadā Sabres izvirzījās vadībā ar 2:0, kad pa vārtiem guva Džeimijs Makgins un Rasmuss Ristolainens, taču Canucks atguvās, panākot neizšķirtu 51.minūtē. Lai gan šķita, ka duelis turpināsies pagarinājumā, uzvaras nesošo ripu Sabres iemeta vien 17 sekundes pirms pamatlaika beigām, kad savu iespēju izmantoja Ristolainens, gūstot otros vārtus šajā mačā.

Zemgus Girgensons šo maču uzsāka pirmajā maiņā, viņš laukumā pavadīja 12 minūtes un 20 sekundes, metienus pa vārtiem neizdarot. Tiesa, otrās trešdaļas laikā uzbrucējs guva nelielu kājas savainojumu, taču pēc tam atgriezās laukumā uz trešo periodu. Latvietis šajā mačā izcēlās ar trim spēka paņēmieniem un uzvarēja trīs no deviņiem iemetieniem, izpelnoties neitrālu lietderības koeficientu.

Latvijas uzbrucējs šosezon 14 spēlēs guvis vienus vārtus un veicis vienu rezultatīvu piespēli, kā arī izpelnījies neitrālu lietderības koeficientu.