Girgensonam rezultatīva piespēle vienīgajos Sabres vārtos pret Senators

Latvijas hokejists Zemgus Girgensons izcēlās ar rezultatīvu piespēli, taču viņa pārstāvētā komanda Bufalo Sabres izbraukumā piedzīvoja zaudējumu NHL regulārā čempionāta mačā.

Sabres viesos ar 1:2 pēcspēles metienu sērijā zaudēja Otavas Senators. Zīmīgi, ka Sabres pēcspēles metienu sērijā vārtus nav guvusi kopš pagājušā gada oktobra, nerealizējot 14 metienus pēc kārtas. Bufalo šosezon pēcspēles metienu sērijās uzvarējusi tikai vienā no sešām reizēm.

Zemgus Girgensons izcēlās ar rezultatīvu piespēli, izdarīja metienu pa pretinieku vārtiem, izpildīja spēka paņēmienu, bloķēja vienu metienu, zaudēja divus iemetienus un maču pabeidza ar pozitīvu lietderības koeficientu +1.

Sabres labā vienīgos vārtus guva kanādiešu uzbrucējs Mets Moulsons, kurš Bufalo vienību izvirzīja vadībā pirmajā periodā pēc amerikāņa Džeka Aikela un Girgensona rezultatīvajām piespēlēm.

Minūti vēlāk Senators panāca neizšķirtu, kad savus pirmos vārtus NHL spēlētāja karjerā guva amerikāņu uzbrucējs Raiens Dzingels. Savukārt teicamu spēli Otavas komandā aizvadīja amerikāņu vārtsargs Kreigs Andersons, kurš atvairīja 38 pretinieku metienus. Pēc spēles metienu sērijā uzvaras vārtus Senators labā guva Bobijs Raiens.

Girgensonam šī bija otrā spēle pēc traumas sadziedēšanas, kas viņam pirms tam liedza piedalīties trīs mačos. Sabres iepriekšējās divās spēlēs guva uzvaru, savukārt Senators ar šo panākumu pārtrauca trīs zaudējumu sēriju. Abām komandām šosezon šī bija trešā tikšanās un otro reizi uzvaru guva Senators.