Girgensonam rezultatīva piespēle uzvaras vārtos, Sabres pārspēj Sanhosē Sharks

Zemgus Girgensons piektdien ar rezultatīvu piespēli uzvaras vārtu guvumā sekmēja Bufalo Sabres panākumu Nacionālās hokeja līgas (NHL) spēlē viesos ar 3:1 (0:1, 1:0, 2:0) pret Sanhosē Sharks komandu.

Girgensons trešajā periodā asistēja aizsargam Zakam Bogosjanam, kad tas panāca 2:1 viesu labā. Latvijas uzbrucējs spēlēja 14 minūtes un 32 sekundes, trīs reizes meta pa vārtiem, izdarīja vienu spēka paņēmienu un zaudēja vienīgajā iemetienā, kā arī nopelnīja pozitīvu lietderības rādītāju +1.

Sabres jau cīņas otrajā minūtē ar pretinieku pirmo metienu pa vārtiem nokļuva iedzinējos, kad rezultātu atklāja Sharks aizsargs Marks Eduārds Vlasičs, taču otrā perioda vidū līdzsvaru panāca Jūhans Lāšons. Savukārt spēles 53.minūtē Bogosjans ar saviem ceturtajiem vārtiem sezonā vadībā izvirzīja jau viesus. Aizsargs izdarīja metienu no zilās līnijas, ripa trāpīja diviem pretiniekiem, mainīja virzienu un ielidoja virs Sharks vārtsarga Martina Džonsa pleca. Tikmēr punktu cīņai pielika Evanders Keins, kurš minūti un 17 sekundes pirms pamatlaika beigām ripu raidīja tukšos Sanhosē vārtos.

Mēs nenokārām galvas un turpinājām cīnīties. Atspēlējāmies un bijām pietiekami pacietīgi, lai maiņu pa maiņai virzītos pretī uzvarai, pēc cīņas mača gaitu raksturoja Sabres galvenais treneris Dens Bailsma.

Par cīņas pirmo zvaigzni tika atzīts Sabres vārtsargs Čads Džonsons, kurš atvairīja 24 no 25 pretinieku metieniem, bet otrās zvaigznes tituls tika Bogosjanam, kurš nopelnīja arī rezultatīvu piespēli.

Bufalo komanda pārtrauca divu zaudējumu sēriju, bet Sharks vienību Sabres uzvarēja jau devīto reizi pēdējo desmit spēļu laikā, piedevām Sanhosē komandas laukumā ir izcīnītas piecas uzvaras pēc kārtas.