Girgensonam rezultatīva piespēle Sabres uzvarā pār Coyotes

Latviešu uzbrucējs Zemgus Girgensons turpina spēlēt rezultatīvi un otrajā spēlē pēc kārtas ticis pie punktiem. Šoreiz hokejists atdeva piespēli Sabres trešo vārtu guvumā un kaldināja vienības uzvaru pār Arizonas Coyotes (5:2).

Pirmos vārtu mačā guva Coyotes vienība, kad izgājienu viens pret viens realizēja Maks Domī. Tomēr otrajā periodā Sabres atbildēja – vispirms precīzi meta Maiks Smits, tad Makgins panāca vadību Sabres, bet trešos vārtus guva Keins un viņa asistēja Girgensons. Coyotes rindās otros vārtus guva Domī un atjaunoja mača intrigu (3:2). Pēdējais vārds gan piederēja Bufalo komandai, kas guva divus bezatbildes un ar 5:2 pieveica Arizonas vienību. Precīzi raidījumi Folinjo un Keina kontā.

Zemgus Girgensons laukumā pavadīja 17 minūtes un 11 sekundes, turklāt gandrīz trīs no tām spēlēja mazākumā Latviešu hokejists laukumā bija aktīvs un sev atvēlētajā laikā veica piecus metienus pa pretinieku vārtiem un atdeva vienu rezultatīvu piespēli komandas trešo vārtu guvumā. Tāpat uzbrucējs cīnījās trīs iemetienos, bet uzvarēja tikai vienā.