Girgensonam rezultatīva piespēle Bufalo Sabres uzvarā pār Otavas Senators

Zemgus Girgensona Bufalo Sabres piektdien Nacionālās hokeja līgas mājas spēlē ar 3:1 (2:1, 1:0, 0:0) pārspēja Otavas Senators komandu.

Girgensons spēles sākumā asistēja Semam Reinhārtam, kad tas skaitliskajā vairākumā atklāja cīņas rezultātu. Viena spēlētāja pārsvaru laukuma saimniekiem nodrošināja tieši Girgensons, pret kuru noteikumus pārkāpa pieredzējušais aizsargs Dions Fanefs.

Latvijas hokejists šajā mača nospēlēja 15 minūtes un 51 sekundi, tostarp minūti un 11 sekundes vairākumā. Girgensons reizi meta pa vārtiem, bloķēja vienu metienu un spēli noslēdza ar neitrālu lietderības rādītāju.

Iepriekšējo reizi Girgensons ar rezultativitāti izcēlās 26.februārī, kad arī nopelnīja punktu par piespēli, savukārt pēdējo reizi vārtus viņš guvis 25.janvārī, līdz ar to bez precīza metiena paliekot jau 20 mačos pēc kārtas.

Sabres spēles trešajā minūtē panākot vadību 1:0, pēc trīs ar pusi minūtēm ļāva Senators panākt izlīdzinājumu, jo vārtus guva Alekss Šiasons. Tomēr cīņas desmitajā minūtē Nikolā Delorjā atkal vadībā izvirzīja Sabres, bet otrā perioda vidū Zaks Bogosjans pārsvaru dubultoja.

Par spēles pirmo zvaigzni tika atzīts Reinhārts, kurš šosezon ir guvis 20 vārtus, kas ir otrs labākais rādītājs komandā pēc Džeka Aikela, kam ir par diviem precīziem metieniem vairāk.

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?
”Absolut Invite” bārmeņu konkursā uzvar ”Mākonis Coctails&Design” pārstāvētā komanda

“Absolut Invite” bārmeņu konkursā uzvar “Mākonis Coctails&Design” pārstāvētā komanda

23.martā, ”Mill Rīga” telpās norisinājās ”Absolut Invite 2017” bārmeņu konkurss, kurā notika cīņa par galveno balvu – iespēju piedalīties ”Absolut Invite” pasaules finālā – Zviedrijā, kā arī gada garumā kļūt par ”Absolut” sadarbības bārmeni, kopā apceļojot pasaules labākos bārus. Sīvā cīņā uzvaru izcīnīja ”Mākonis Coctail&Designe” pārstāvētā komanda, kuras sastāvā bija bārmeņi Rihards Piternieks un Ilmārs Munkevics.