Girgensonam otrais rezultativitātes punkts šosezon un panākums pret Islanders

NHL regulārā čempionāta spēlē latviešu uzbrucējs Zemgus Girgensons izcēlies ar rezultatīvu piespēli un palīdzēja Bufalo Sabres komandai izbraukumā ar 2:1 pieveikt Ņujorkas Islanders vienību. Latvietim šis bija otrais rezultativitātes punkts sezonā.

Mača rezultātu vien dueļa 34.minūtē atklāja Islanders hokejists Kelvins de Hāns, taču noslēdzošajā periodā Bufalo vienība guva divus bezatbildes vārtus. Vispirms 47. minūtē pēc Girgensona piespēles rezultātu līdzsvaroja Mets Moulsons, bet nedaudz vairāk kā sešas minūtes līdz pamatlaika beigām uzvaras vārtus guva Sems Reinherts. Interesanti, ka šā mača laikā neviena no komandām neizpelnījās nevienu soda minūti!

Zemgus Girgensons šajā mačā laukumā pavadīja 17 minūtes un piecas sekundes, veicot vienu metienu pa pretinieku vārtiem. Tāpat latvieša rēķinā viens spēka paņēmiens un četri uzvarēti iemetieni no desmit. Uzbrucējs dueli noslēdza ar pozitīvu lietderības koeficientu +1. Latvijas uzbrucējs šosezon 12 spēlēs guvis vienus vārtus un veicis vienu rezultatīvu piespēli, kā arī izpelnījies pozitīvu lietderības koeficientu +1.