Girgensonam nerealizēts izgājiens “bullīšos”, Sabres piekāpjas Blackhawks

Latviešu uzbrucēja Zemgus Girgensona pārstāvētā NHL komanda Bufalo Sabres regulārā čempionāta mačā sestdien savā laukumā ar 2:3 pēcspēles metienos piekāpās Stenlija kausa ieguvējai Čikāgas Blackhawks.

Zemgus Girgensons šajā mačā laukumā pavadīja 15 minūtes un 14 sekundes, kuru laikā izdarīja vienu metienu pa vārtiem, veica vienu spēka paņēmienu, uzvarēja savā vienīgajā iemetienā, kā arī pieļāva vienu kļūdu.

Mača rezultātu pēc nospēlētām sešām minūtēm atklāja Blackhawks zviedru uzbrucējs Denniss Rasmusens, kurš ielauzās Sabres aizsardzības zonā un veiksmīgi apveda pretinieku komandas spēlētājus. Izlīdzinājumu mājinieki panāca otrā perioda vidū, kad Čikāgas vienības vārtsargs Korijs Krofords nespēja savlaicīgi ieņemt vietu vārtos. Viesu vārtsarga kļūdu izmantoja Kodijs Frensons, kurš panāca neizšķirtu.

Trīsarpus minūtes pirms pamatlaika beigām Sabres uzbrucējs Raiens O’Reilijs izvirzīja mājiniekus vadībā, bet pēc minūtes Bufalo vienība nonāca lielajā mazākumā, tādējādi viņiem vajadzēja aizstāvēties trijatā pret pieciem Čikāgas hokejistiem.  Lielo vairākumu 34 sekundes līdz trešās trešdaļas beigām izmantoja Patriks Keins, kurš panāca 2:2, tādējādi uzvarētājs pamatlaikā netika noskaidrots.

Tāpat arī pagarinājumā komandas vārtus neguva un hokejistiem bija jāizpilda pēcspēles metieni. Pēc otrās sērijas ar 1:0 vadībā bija Blackhawks, bet trešo sēriju uzsāka Girgensons, kura mesto ripu tvēra Krofords, tādējādi Čikāgas vienībai izcīnot uzvaru ar 3:2.