Girgensonam atkal savainojums, Sabres piekāpjas Oilers

Zaudējumu NHL regulārā čempionāta mačā svētdien piedzīvojusi latviešu uzbrucēja Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo Sabres, kas izbraukumā ar 2:4 piekāpās Edmontonas Oilers, bet latvietis šo cīņu savainojuma dēļ nenoslēdza.

Lai gan septītajā minūtē šī gada jauno spēlētāju izvēles drafta otrais numurs Džeks Aikels izvirzīja vadībā Sabres vienību, pirmās trešdaļas turpinājumā Oilers guva trīs vārtus pēc kārtas, pārņemot vadību šajā mačā. Otrās trešdaļas viducī Raiens O’Reilijs samazināja rezultāta starpību līdz minimumam, bet ar to nebija gana, turklāt 38.minūtē Lūks Gazdičs uzstādīja šī dueļa galarezultātu.

Noslēdzošajā trešdaļā savainojumā iedzīvojās Girgensons, kuram ripa trāpīja pa seju, bet laukumā latvietis tā arī vairs neatgriezās. Vēl tikai novembra beigās Latvijas hokejists atgriezās laukumā pēc vairāku spēļu izlaišanas, kad viņš mača laikā saņēma smagu triecienu.

Zemgus Girgensons šajā mačā laukumā pavadīja 11 minūtes un 50 sekundes, kas bija viens no mazākajiem laikiem komandā, metienus pa vārtiem neizdarot un izpildot divus spēka paņēmienus. Latvietis uzvarēja trijos no astoņiem iemetieniem, nopelnīja divas soda minūtes un cīņu noslēdza ar negatīvu lietderības koeficientu -1.