Girgensona Sabres ar 2:1 pārspēj spēcīgo Detroitas Red Wings

Zemgus Girgensona Bufalo Sabres pirmdien Nacionālās hokeja līgas spēlē ar 2:1 pārspēja spēcīgo Detroitas Red Wings.

Par spēles pirmo zvaigzni tika atzīts Sabres vārtsargs Čads Džonsons, kurš atvairīja 32 no 33 Red Wings hokejistu metieniem, vienīgo reizi kapitulējot otrās trešdaļas sākumā. Zemgus Girgensons uz ledus bija 14 minūtes, pa vārtiem meta 2 reizes, izpildīja 3 spēka paņēmienus un spēli beidza ar +1 lietderības koeficientu.

Otrās trešdaļas 5.minūtē Breds Ričards izvirzīja vadībā Red Wings, bet trešajā periodā Detroitas vārtsargu Petru Mrazeku divas reizes pārspēja Raians O”Railijs un Johans Larsons, pārtraucot Detroitas veiksmīgo 13 spēļu sēriju, kurā Red Wings bija izcīnījuši vismaz punktu.