Girgensona Sabres ar 0:2 zaudē NHL Austrumu līderiem Vašingtonas Capitals

Zemgus Girgensona Bufalo Sabres pirmdien Nacionālās Hokeja līgas spēlē ar 0:2 piekāpās Austrumu konferences līderiem Vašingtonas Capitals.

Uzvarētāju labā vārtus guva Aleksandrs Ovečkins un Džejs Bīgls. Zemgus Girgensons spēlēja 12 minūtes un pa vārtiem meta 2 reizes.

Otrās trešdaļas pirmajā minūtē Niklass Bakstrēms piespēlēja vārtu priekšā Aleksandram Ovečkinam, un Capitals līderis ar precīzu metienu izvirzīja Vašingtonu vadībā. Perioda vidū pēc Toma Vilsona metiena ripa, atsitusies pret apmali, atkal nonāca vārtu priekšā, un Džejs Bīgls otro reizi pārspēja Bufalo vārtsargu Linusu Ulmarku – 2:0, Vašingtonai 27 uzvara šosezon.

Foto

Zemgus Girgensons spēlēja 12:23 minūtes, pa vārtiem meta 2 reizes, izpildīja divus spēka paņēmienus un spēli beidza ar neitrālu lietderības koeficientu.