Girgensona Sabres ar 0:2 zaudē NHL Austrumu līderiem Vašingtonas Capitals

Zemgus Girgensona Bufalo Sabres pirmdien Nacionālās Hokeja līgas spēlē ar 0:2 piekāpās Austrumu konferences līderiem Vašingtonas Capitals.

Uzvarētāju labā vārtus guva Aleksandrs Ovečkins un Džejs Bīgls. Zemgus Girgensons spēlēja 12 minūtes un pa vārtiem meta 2 reizes.

Otrās trešdaļas pirmajā minūtē Niklass Bakstrēms piespēlēja vārtu priekšā Aleksandram Ovečkinam, un Capitals līderis ar precīzu metienu izvirzīja Vašingtonu vadībā. Perioda vidū pēc Toma Vilsona metiena ripa, atsitusies pret apmali, atkal nonāca vārtu priekšā, un Džejs Bīgls otro reizi pārspēja Bufalo vārtsargu Linusu Ulmarku – 2:0, Vašingtonai 27 uzvara šosezon.

Foto

Zemgus Girgensons spēlēja 12:23 minūtes, pa vārtiem meta 2 reizes, izpildīja divus spēka paņēmienus un spēli beidza ar neitrālu lietderības koeficientu.

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?
”Absolut Invite” bārmeņu konkursā uzvar ”Mākonis Coctails&Design” pārstāvētā komanda

“Absolut Invite” bārmeņu konkursā uzvar “Mākonis Coctails&Design” pārstāvētā komanda

23.martā, ”Mill Rīga” telpās norisinājās ”Absolut Invite 2017” bārmeņu konkurss, kurā notika cīņa par galveno balvu – iespēju piedalīties ”Absolut Invite” pasaules finālā – Zviedrijā, kā arī gada garumā kļūt par ”Absolut” sadarbības bārmeni, kopā apceļojot pasaules labākos bārus. Sīvā cīņā uzvaru izcīnīja ”Mākonis Coctail&Designe” pārstāvētā komanda, kuras sastāvā bija bārmeņi Rihards Piternieks un Ilmārs Munkevics.