Girgensona Bufalo Sabres minūtes laikā izrauj uzvaru NHL spēlē

Skaties Latvijas izlases spēļu tiešraides!

Zemgus Girgensons otrdien palika ar negatīvu lietderības koeficientu Nacionālās hokeja līgas regulārā čempionāta mačā, tomēr tas neliedza viņa pārstāvētajai Bufalo Sabres komandai cīņas izskaņā minūtes laikā izraut uzvaru.

Aizvadītajā cīņā Sabres ar rezultātu 3:2 (1:0, 0:1, 2:1) izbraukumā pārspēja Karolīnas Hurricanes hokejistus.

Pirmajās divās trešdaļās abas komandas apmainījās vārtu guvumiem, bet trešās trešdaļas 14.minūtē jau zviedrs Jūakims Nūrdstrems pirmoreiz vadībā izvirzīja Hurricanes. Tiesa, viesiem izdevās izraut uzvaru, kad perioda 17. un 18.minūtē pa reizei precīzi meta Evanders Keins un Jūhans Lāšons. Līdz ar to Hurricanes hokejisti piedzīvoja piekto zaudējumu pēc kārtas.

”Kad viņi guva vārtus, manam prātam cauri izskrēja doma, ka devām pretiniekiem iespēju uzvarēt spēli”, pēc dueļa atzina Sabres galvenais treneris Dens Bailsma. Tomēr puiši teica, ka mums vēl palikušas sešas ar pusi minūtes. Atgriezāmies laukumā agresīvi un atguvām spēli.

Girgensons šajā mačā laukumā 13 minūtes un 25 sekundes, izceļoties ar vienu metienu pa pretinieku vārtiem, vienu spēka paņēmienu un negatīvu lietderības koeficients -1.