Girgensona Bufalo Sabres ar 0:1 piekāpjas Anaheimas Ducks

Zemgus Girgensons un viņa pārstāvētā Bufalo Sabres komanda trešdien neguva vārtus, piedzīvojot zaudējumu Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārā čempionāta mačā.

Sabres izbraukumā ar 0:1 (0:0, 0:1, 0:0) zaudēja Anaheimas Ducks komandai, kas izcīnīja sesto uzvaru pēc kārtas. Ducks iepriekšējos piecos mačos kopā guva 24 vārtus, turklāt pēdējās četrās spēlēs Anakeimas klubs pretiniekiem iemeta vismaz piecas ripas.

Girgensons spēlēja 13 minūtes un 48 sekundes, izpildīja vienu metienu pa pretinieku vārtiem, uzvarēja trīs no sešiem iemetieniem un maču pabeidza ar neitrālu lietderības koeficientu.

Sabres šajā mačā neizmantoja četras skaitliskā vairākuma iespējas. Bufalo vārtsargs Robins Lēners savā simtajā spēlē NHL karjerā atvairīja 28 no 29 pretinieku metieniem.

Ducks vienīgos un uzvaru nesošos vārtus guva Sami Vatanens, kurš otrā perioda sākumā izcēlās ar precīzu metienu skaitliskajā vairākumā. Savukārt Ducks vārtsargs Frederiks Andersens atvairīja visus 26 pretinieku metienus, kas viņam šosezon bija pirmā sausā spēle un ceturtā karjerā.