2 komentāri

Latvijas hokeja veterānu komanda piedzīvojusi zaudējumu spēlē ar Krievijas leģendām, kas bija veltīta nopelniem bagātajam trenerim Vladimiram Jurzinovam. Arēnā Rīga aizvadītajā cīņā Latvija piedzīvoja neveiksmi ar rezultātu 5:7 (2:1, 1:3, 2:3).

Rezultātu jau piektajā minūtē atklāja Latvijas hokejists Aleksandrs Macijevskis, bet 18. minūtē Harijs Vītoliņš panāca 2:1, turklāt pašā otrās trešdaļas sākumā viņš arī nodrošināja mājiniekiem divu vārtu pārsvaru. Tomēr nākamos piecus vārtus mačā guva Krievijas leģendas.

53.minūtē Oļegs Znaroks samazināja Latvijai deficītu līdz 4:6. Turpinājumā trīs minūtes pirms pamatlaika beigām ar izgājienu un savu otro precīzo raidījumu septītos vārtus Krievijas leģendām iemeta Mihails Merkulovs, tomēr dažas sekundes pirms pamatlaika beigām punktu mačam pielika Znaroks.

Pēc mača arī notika pēcspēles metienu sērija, kurā Latvijas izlasē ar precīziem raidījumiem izcēlās Aleksandrs Ņiživijs un Harijs Vītoliņš, tomēr tika piedzīvots zaudējums ar rezultātu 2:3. Par labāko spēlētāju Latvijas izlasē tika nosaukts Znaroks.