Skaties Latvijas sieviešu basketbola izlases spēļu tiešraides!

Vakar Latvijas Virslīgas hokeja čempionātā tika aizvadītas trīs regulārās sezonas spēles. Par pārsteigumu parūpējās HK Zemgale/LLU hokejisti, kuri viesos ar 4:2 uzveica HK Mogo komandu, tādējādi sagādājot čempioniem pirmo zaudējumu sezonā.

Dienas centrālā spēlē čempionāta līderi HK Mogo uzņēma piektajā vietā esošos HK Zemgale/LLU hokejistus, un jau spēles 4. minūtē Jānim Ozoliņam izdevās pārspēt Nikolaju Žurkovu, izvirzot vadībā Mogo ar 1:0. Otrajā trešdaļā jelgavnieki Aldis Āboliņš un Māris Miezis iemeta divas ripas arī Kazanova vārtos, bet pēc septiņām minūtēm Mogo aizsargs Agris Saviels atkal izlīdzināja rezultātu 2:2.

Trešā perioda sākumā Olafs Aploks vēlreiz izvirzīja vadībā HK Zemgale/LLU 3:2. Rezultāts nemainījās līdz pat spēles pēdējai minūtei, kad Mogo nomainīja vārtsargu ar sesto laukuma spēlētāju, un jelgavnieks Jānis Bullītis iemeta ceturto ripu jau tukšos Mogo vārtos, sagādājot Latvijas čempioniem pirmo zaudējumu šajā sezonā – 4:2.