Vakar Latvijas čempionāta ietvaros HK Zemgale/LLU, kas pagājušajā nedēļā izcīnīja diezgan negaidītu uzvaru par Mogo savā laukumā uzņēma HK Prizma. Pārāki izrādījās mājinieki, kuri ar rezultātu 3:2 svinēja sesto uzvaru šosezon.

Trešdaļas vidū rezultātu atklāja Danielius Nomanovas, izvirzot HK Zemgale/LLU vadībā (1:0). Tomēr viesi visai drīz panāca neizšķirtu. Vispirms Didzis Jansons par sitienu ar nūju saņēma divu minūšu noraidījumu, atstājot savu komandu skaitliskajā mazākumā, un Prizma hokejistiem vajadzēja nieka 12 sekundes, lai rezultātu izlīdzinātu (1:1).

Otrajā trešdaļā, spēlējot nepilnos sastāvos, tiesa, šoreiz mazākumā, rīdzinieki pamainījās izvirzīties vadībā, kad uzbrukumu precīzi noslēdza Vitālijs Hvorostiņins, gūstot savus otros vārtus spēlē (2:1). Līdz nākamajam vārtu guvumam nācās gaidīt vien 30 sekundes, un rezultāts uz tablo jau vēstīja 2:2.

Pamatlaika pēdējā trešdaļā Raivis Kurņins vēlreiz izvirzījas zemgaliešus vadībā, panākot 3:2. Lai gan viesi mēģinājā atspēlēties, mača izskaņā nomainot vārtsargu pret sesto laukuma spēlētāju, intriga izpalika un HK Zegmale/LLU svinēja sesto uzvaru šosezon, pakāpjoties uz ceturto vietu turnīra tabulā.