Vakar Latvijas hokeja izlases kandidāti aizvadīja pārbaudes spēli ar Arta Ābola trenēto KHL klubu Toljati Lada. Ļoti spraigā un sīvā cīņā pēcspēles metienos ar 4:3 pārāki bija viesi. Latvijas izlasē vārtus guva Jānis Ozoliņš, Rolands Vīgners un Artūrs Sallija.

Īsi pirms pirmā perioda noslēguma vadībā izvirzījās Lada hokejisti, kad precīzi meta Streļcovs. Otrā perioda otrajā minūtē Jānis Ozoliņš panāca izlīdzinājumu. Perioda vidū Ronalds Vīgners realizēja skaitlisko vairākumu. Tomēr mūsējie atkal perioda izskaņā ielaida – 2:2 panāca Streļcovs. Trešajā perioda sākumā mūsējie pēc Artūra Sallijas raidījumu atkal bija priekšā, tomēr neilgi pirms pamatlaika beigām Streļcovam gūstot otros vārtus mačā uz tablo līdzsvars – 3:3. Pēcspēles metienu sērijā meistarīgāki bija Lada hokejisti un izcīnīja uzvaru ar 4:3.