Otrdienas vakarā Latvijas hokeja čempionāta vienīgajā spēlē mājinieki HK Prizma sarūgtināja hokeja klubu Kurbads ar rezultātu 5:3. Izšķirošs izrādījās pirmais periods, kuru Ērika Miļūna vadītā komanda uzvarēja 4:0.

Spēles sākumā aktīvi nospēlē HK Kurbads, izprovocējot pretiniekus uz pārkāpumu, tomēr seko nepatīkams pavērsiens, kad mazākumā Sandis Grīnbergs aizskrien pa malu un ar spēcīgu metienu atklāj mača rezultātu. Turpinājumā seko rupja viesu kļūda savā zonā un pēc saspēles Aleksandrs Baburins pārsvaru dubulto. Kurbadam ir vairākas lieliskas iespējas atklāt savu rēķinu, tomēr kā mūris vārtos ir Kārlis Zakrevskis. Prizma realizē vairākumu, kad Viktors Lobačovs ar metienu no apmales raida ripu starp Ulda Čalpas kājsargiem. Periodu neizdodas noslēgt bez vēl vieniem zaudētiem vārtiem – mājinieki izraujas divatā pret vienu aizsargu, un Artūrs Salija raida ripu vārtu devītniekā. HK Kurbads vārtsargu maiņa – drošība tiek uzticēta Andim Znatnajam.

Otrais periods iesākas ar asumiem, kad dūres izvicina vairāki spēlētāji. HK Kurbads spiests spēlēt četras minūtes mazākumā. Izdodas izturēt un parādās iespējas uzbrukumiem. Cerību stariņš parādās trešdaļas vidū, kad Jānis Straupe saņem ripu no burzmas un, neapturot ripu, uzlauž Zakrevska cietoksni. 1:4 pirms noslēdzošās trešdaļas.

Tā gan iesākas ar aukstu dušu – Ričards Birziņš izlaužas cauri aizsardzībai un ar precīzu metienu atjauno četru vārtu pārsvaru. Kurbads gan ātri atgūst divas ripas. Vispirms lieliskā saspēlē metiena pozīcijā tiek izvirzīts Juris Štāls, kurš nekļūdās un gūst pirmos vārtus komandas sastāvā. Pēc mirkļa ar metienu no zilās līnijas Hārdijs Parādnieks pievelk līdz divu vārtu starpībai. Neatkarīgi no tā, ka pēdējās divas minūtes ogrēnieši spēlē seši pret četriem spēlētājiem, vārtus gūt neizdodas. Spēle noslēdzas ar Prizmas uzvaru 5:3. Par spēles labāko spēlētāju HK Kurbads rindās tiek atzīts Andis Znatnajs, bet Prizma rindās Kārlis Zakrevskis.