HK Mogo paveica fantastisku atspēlēšanos un Latvijas kausa izcīņas finālā Arēnā Rīga ar 4:3 uzvarēja HK Kurbads hokejistus. HK Mogo labā Miks Lipsbergs guva divus, Edgars Lipsbergs un Vladimirs Mamonovs pa vieniem vārtiem.

Pirmās trešdaļas sestajā minūtē Kurbads uzbrucējs Gatis Gricinskis iemeta ripu Henrija Anča sargātajos vārtos, izvirzot savu komandu vadībā. Vēl pēc sešām minūtēm Renārs Valters ar spēcīgu metienu no laukuma kreisās malas panāca 2:0 Kurbads labā.

Otrā perioda sākumā Aleksandrs Kerčs Mogo vārtos iemeta trešo ripu. Tomēr Mogo neapstājās, un mazliet vairāk kā minūtes laikā divas reizes izmantoja skaitlisko vairākumu. Vispirms Kurbads vārtsargu Guntaru Reisu pārspēja Edgars Lipsbergs, bet otros vārtus Mogo labā guva viņa brālis Miks Lipsbergs.

Trešajā periodā tieši Mikam arī izdevās panākt izlīdzinājumu. Mogo uzbrucējs apspēlēja divus pretinieku hokejistus un arī vārtsargu Reisu. Uzvaras vārtus Mogo uzbrucējs Vladimirs Mamonovs guva 55.minūtē pēc izrāviena pa labo malu. Lai kā centās Kurbads hokejisti, vairāk vārti šajā spēlē netika gūti, un Mogo izcīnīja uzvaru ar 4:3, iegūstot savā īpašumā Latvijas kausu. Kurbads sastāvā labākais spēlētājs bija Renārs Valters, bet uzvarētājas Mogo rindās MVP balva Mikam Lipsbergam.