30.septembra Latvijas čempionāta Virslīgā centrālajā spēlē Vidzemes ledus hallē laukuma saimnieki izcīnīja pārliecinošu uzvaru pār pērnās sezonas bronzas medaļniekiem Zemgale/LLU ar rezultātu 7:1. Iepriekšējā sezonā jelgavniekiem neizdevās izcīnīt nevienu uzvaru, un arī šodien šī tradīcija tika turpināta. Kurbadiešu rindās ar 4 rezultativitātes punktiem izcēlās Aleksandrs Macijevskis.

Jau no pirmā iemetiena mājinieki viesiem demonstrēja, ka šodien ir apņēmušies noturēt savus vārtus un spēles gaitu virzīt pretinieku zonā. Maisam  galu atver Hārdijs Parādnieks, kurš, saņēmis ripu, dodas tieši uz vārtiem un ar atkārtotu metienu iededz sarkano gaismu. Jau burtiski pēc mirkļa Toms Hartmanis nodemonstrē ātruma īpašības, apslido aizsargu un piespēlē Emīlam Potāpovam, kurš dubulto pārsvaru. HK Kurbads tiek pie iespējas spēlēt skaitliskajā vairākumā. Burzmā vārtu priekšā acīgākais izrādas Gatis Gricinskis, raidot ripu jau tukšos vārtos. Pie pārliecinoša rezultāta aizsardzības groži tiek palaisti vaļīgāk, par ko tiek mājinieki sodīti – paviršība savā zonā, zaudēta ripa un seko piespēle nepiesegtam Raimondam Vilkoitam, kurš pirms perioda beigām dod cerību Jelgavas studentiem.

Otrās trešdaļas sākumā Zemgale/LLU tiek pie iespējas teju četras minūtes spēlet ar viena vīra pārsvaru, tomēr Kurbads vārti netiek atslēgti un iniciatīva atkal nonāk ogrēniešu pusē. Vispirms Aleksandrs Macijevskis ar metienu no zonas vidus pārspēj Nikolaju Žurkovu, bet pēc nepilnas minūtes no iemetiena Emīls Potāpovs raida lāzera cienīgu šāvienu vārtu devītniekā – 5:1. Perioda ofensīvu noslēdz Toms Bluks, kurš, neapstādinot ripu, raida to vārtos skaitliskajā vairākumā.

Noslēguma periodu aktīvi un ar degsmi iesāk jelgavnieki, tomēr ofensīvas viļņi ātri noplok, vēl vairāk Atvars Tribuncovs ar lielisku piespēli atrod Aleksandru Macijevski, kurš tiek izvirzīts viens pret vārtsargu – šādās situācijās pieredzējušais meistars kļūdās reti. Spēle noslēdzas ar drošu un pārliecinošu HK Kurbads uzvaru. Par spēles labāko spēlētāju ogrēniešu rindās tiek atzīts Gatis Gricinskis.