NHL regulārās sezonas spēlē latvieša hokejista Zemgus Girgensona Bufalo Sabres sīvā cīņā ar 1:2 piedzīvoja zaudējumu pērnās sezonas Stenlija kausa finālistei Tampabejas Lightning. Izšķirošie vārti tika ielaisti četras minūtes pirms pamatlaika beigām.

Latviešu uzbrucējs maču uzsāka Sabres trešajā virknējumā, kamēr uz pirmo maiņu bija pārcelts Sems Reinhārts. Tieši jaunajam Reinhārtam izdevās atklāt spēles rezultātu, kad viņš trešajā minūtē izmantoja Tailera Enisa piespēli no aizvārtes un izvirzīja Bufalo komandu vadībā. Reinhārtam, 2014. gada drafta otrajam numuram, šie bija pirmie vārti NHL.

Lightning panāca izlīdzinājumu – Vladislavs Namestiņikovs apzaga Sabres aizsargu un realizēja izgājienu viens pret viens. Turpinājās līdzvērtīga cīņa, taču mača izskaņā muļķīgu noraidījumu nopelnīja Sabres spēlētājs. Alekss Killorns realizēja vairākumu un izrāva uzvaru pērnās sezonas Stenlija kausa finālistei.

Zemgus Girgensons  zaudējumā pret Lightning uz ledus pavadīja 13:51 minūti, kuru laikā izdarīja divus metienus pa vārtiem un bloķēja vienu pretinieku metienu, noslēdzot maču ar neitrālu lietderības koeficientu.