FOTO: Bārtulis un Pujacs sagādā bērniem prieku – fotografējas un sniedz autogrāfus

0 komentāri

Latvijas hokeja izlases aizsargi Oskars Bārtulis un Georgijs Pujacs apmeklēja Liepājas internātpamatskolu. Bērniem tika pastāstīts par hokejista ikdienu, kā arī bija iespēja tikt pie beisbola cepurītēm un autogrāfiem. Latvijas izlases hokejisti bērniem sarūpēja arī ieejas biļetes uz Euro Ice Hockey Challenge spēli starp Latviju un Japānu.

Latvijas hokeja izlases kapteiņa pienākumus turnīrā pildīs Kaspars Daugaviņš, viņam asistēs Artūrs Kulda un Oskars Bārtulis. 6. novembrī mūsu izlase sacentīsies ar baltkrieviem. Turnīra pēdējo spēli Latvijas izlase aizvadīs 7. novembrī pret Itāliju.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

FOTO: Latvijas izlases hokejisti iepriecina Liepājas internātpamatskolas bērnus

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas