Ducks trešā uzvara, Wild un Rangers tiek pie otrā panākuma

Pie otrās uzvaras NHL Stenlija kausa izcīņas pirmajā kārtā tikušas Ņujorkas Rangers un Minesotas Wild komandas. Rangers ar 2:1 pārspēja Penguins, savukārt Wild ar 3:0 pārspēja Blues. Vienas uzvaras attālumā no otrās kārtas nokļuvusi Anaheimas Ducks, kas ar  5:4 uzvarēja Jets hokejistus.

Ņujorkas Rangers atguvusi  vadību sērijā pret Penguins. Regulārās sezonas uzvarētāja Ņujorkas Rangers komanda, ar rezultātu 2:1 izbraukumā pieveica Pitsburgas Penguins. Uzvaras vārti tika gūti 54.minūtē, kad atzīmējās zviedrs Patriks Hornkvists, bet viņa tautietis Rangers vārtos Henriks Lundkvists atvairīja 23 no 24 pretinieku raidījumiem. Austrumu konferences ceturtdaļfināla sērijā tagad Rangers izvirzījusies vadībā ar 2-1.

Pirmajā izbraukuma mačā Ducks ar 5:4 pagarinājumā pieveica Vinipegas Jets hokejistus, sērijā līdz četrām uzvarām izvirzoties vadībā ar rezultātu 3-0. Spēles laikā Ducks trīs reizes atspēlējās no iedzinējiem, turklāt pēdējo reizi to paveica trešās trešdaļas 18. minūtē, kad precīzs bija Raiens Keslers. Savukārt uzvaras vārti tika gūti papildlaika sestajā minūtē, izceļoties zviedram Rikardam Rakelam. Šī bija Jets komandas pirmā Stenlija kausa spēle savā laukumā, kopš tā 2011. gadā pārcēlās no Atlantas, nomainot arī nosaukumu.

Tikmēr vēl vienā Rietumu konferences sērijā vadību ieguva Minesotas Wild komanda, kas ar 3:0  savā laukumā apspēlēja Sentluisas Blues, sērijā izvirzoties priekšā ar 2-1. Uzvarētājiem ar vieniem vārtiem un vienu rezultatīvu piespēli izcēlās Zeks Periss un Džeisons Pominvils, bet vārtsargs Devans Dubniks atvairīja 17 metienus.

Kā zināms, Rietumu konferences ceturtdaļfināla sērijā latviešu uzbrucēja Ronalda Ķēniņa pārstāvētā Vankūveras Canucks komanda pašlaik ar 1-2 zaudē Kalgari Flames hokejistiem.