Ducks iekļūst konferences finālā, Rangers panāk septīto spēli pret Capitals

NHL Stenlija kausa izcīņas konferences finālu sasniegusi Anaheimas Ducks komanda. Rietumu konferences pusfināla sērijas piektajā spēlē Ducks savā laukumā ar 3:2 pagarinājumā pieveica Kalgari Flames, tādējādi sērijā triumfējot ar 4-1. Tikmēr septītā spēle būs nepieciešama Ņujorkas Rangers un Vašingtonas Capitals komandu duelī, jo sērijas sestajā spēle Rangers ar 4:3 pārspēja Capitals.

Cīņas rezultātu atklāja Kalgari komandas hokejisti, 11. minūtē izceļoties čeham Jirži Hudleram, taču otrās trešdaļas sākumā Raiens Keslers panāca izlīdzinājumu. Līdzsvars uz rezultāta tablo gan nebija ilgi, jo īsu brīdi pēc tam  Džonijs Godro no jauna vadībā izvirzīja Flames klubu. Tomēr noslēdzošās trešdaļas pirmajā minūtē Mets Beleskijs vēlreiz līdzsvaroja rezultātu, bet vēlāk duelis turpinājās pagarinājumā. Papildlaika trešajā minūtē Ducks izdevās izraut uzvaru, kad to paveica Korija Perija precīzais metiens. Līdz ar to kļuvis skaidrs, ka Rietumu konferences finālā Ducks tiksies ar Čikāgas Blackhawks.

Tikmēr Austrumu konferences pusfināla sērijas sestajā mačā Ņujorkas Rangers izbraukumā ar 4:3 pieveica Vašingtonas Capitals, sērijā izlīdzinot rezultātu 3-3.

Pateicoties diviem Krisa Kreidera metieniem, Rangers pirmās trešdaļas laikā izvirzījās vadībā ar 2:0, turklāt trešās trešdaļas sākumā Ņujorkas klubs bija panācis jau 4:1. Tiesa, pamatlaika izskaņā Capitals parūpējās par intrigas atjaunošanu, kad pa vārtiem guva krievs Jevgēņijs Kuzņecovs un Džoels Vords. Tiesa, panākt neizšķirtu mājiniekiem tā arī neizdevās. Šīs sērijas izšķirošais – septītais – mačs notiks trešdien Ņujorkā. Pār uzvarētājs konferences finālā tiksies ar Tampabejas Lightning vai Monreālas Canadiens.