Ducks hokejisti sasniedz Stenlija kausa izcīņas otro kārtu

Kā pirmie Nacionālās Hokeja līgas Stenlija kausa izcīņas otro kārtu trešdien sasniedza Anaheimas Ducks spēlētāji. Rietumu konferences ceturtdaļfināla sērijas ceturtajā mačā Ducks izbraukumā ar 5:2 pieveica Vinipegas Jets, sērijā līdz četriem panākumiem triumfējot ar 4-0.

Pēc Braiena Litla (Jets) un Emersona Etema (Ducks) precīzajiem metieniem pirmā trešdaļa noslēdzās neizšķirti 1:1, taču otrajā periodā Anaheimas kluba hokejists Endrjū Koljano jau vadībā izvirzīja viņa pārstāvēto komandu, bet 47. minūtē Raiens Keslers panāca 3:1. Pamatlaika turpinājumā Jets hokejistiem tā arī neizdevās lauzt cīņas gaitu, kā rezultātā Ducks svinēja gana pārliecinošu uzvaru.

Par šīs cīņas pirmo zvaigzni tika nosaukts Keslers, kura rēķinā divi vārtu guvumi. Ducks hokejisti Rietumu konferences pusfināla sērijā tiksies ar Kalgari Flames un latvieša Ronalda Ķēniņa pārstāvētās Vankūveras Canucks pāra uzvarētāju. Šajā duelī ar 3-1 šobrīd vadībā atrodas Flames.

Vēl vienā Rietumu konferences ceturtdaļfināla sērijas ceturtajā mačā Sentluisas Blues izbraukumā ar 6:1 (3:0, 3:1, 0:0) sagrāva Minesotas Wild, sērijā panākot izlīdzinājumu 2-2.

Ar diviem vārtiem šajā mačā izcēlās krievu uzbrucējs Vladimirs Tarasenko, tiekot atzīts par mača pirmo zvaigzni. Tikmēr trīs rezultatīvas piespēles Kevinam Šatenkirkam.

Vienas uzvaras attālumā no Austrumu konferences ceturtdaļfināla nonākusi Ņujorkas Rangers komanda, kas trešdien izbraukumā ar 2:1 (0:1, 1:0, 0:0, 1:0) pagarinājumā pieveica Pitsburgas Penguins, sērijā panākot 3-1.

Par šā mača varoni kļuva Rangers uzbrucējs Kevins Heizs, kurš guva uzvaras vārtus pagarinājuma ceturtajā minūtē.

Citā Austrumu konferences ceturtdaļfināla sērijas ceturtajā mačā pie uzvaras tikusi Otavas Senators, kas savu skatītāju klātbūtnē ar 1:0 (0:0, 0:0, 1:0) pieveica Monreālas Canadiens.

Vienīgos vārtus šā mača 50. minūtē guva Maiks Hofmens, tādējādi palīdzot Senators samazināt deficītu sērijā līdz 1-3.

Par šīs cīņas pirmo zvaigzni tika nosaukts Senators vārtsargs Kreigs Andersons, kurš atvairīja visus 28 pretinieku metienus.